Összefoglaló 2020. október 18., vasárnap

U16: Paks - DVTK 4-2 (1-2)

Gólokban gazdag mérkőzésen szenvedett 4-2-es vereséget a DVTK U16-os korosztálya Pakson.

U16 I. osztály Kiemelt csoport, 8. forduló

Paksi FC - Diósgyőri VTK 4-2 (1-2)

Paks, Városi Stadion. Játékvezető: Keresztes Xavér (Fehérvári Patrik, Pakati Győző)
Paks: Herman - Perger, Mácsik, Ádám, Szivós, Marsai, Karaszi, Berényi, Binder, Pesti, Répási.
DVTK: Dojcsák - Vojtkó, Ferencsik S., Kollár, Paizs, Demeter, Horváth Zs., Fekete, Németh Á., Bedő D., Varga Z. Vezetőedző: Szakál Csaba.

Csere: Horváth Zs. helyett Tóth S. a 46., Vojtkó helyett Gattyán a 46., Kollár helyett Köteles a 68., Répási helyett Molnár M. a 72., Karaszi helyett Berger a 82., Németh Á. helyett Sebestyén a 83., Varga Z. helyett Gyenes a 83., Pesti helyett Kardos a 86. percben.
Sárga lap: Horváth Zs. a 25., Szivós az 56., Binder az 56., Kollár a 62., Demeter a 73., Ferencsik S. a 93. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Fekete (0-1, 11-esből) a 3., Horváth Zs. (0-2) a 21., Pesti (1-2, 11-esből) a 47., Pesti (2-2) a 49., Pesti (3-2, 11-esből) a 63., Pesti (4-2) a 69. percben.